Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odkazy na Hry

KKND Xtreme je velmi kvalitní odnoží série strategií Comand and Conquer a myslim si že ji v některých aspektech překonává.
     Vše začalo nukleární válkou. Někteří obyvaté se včas schovali před jaderným spadem , ti co neměli takové štěstí se schovat začali mutovat. Ke svému boji používají zvířata, která dopadla podobně jako oni. Ti si říkají Evolved. Lidé, kteří se schovali do podzemních bunkrů si říkají Survivor. V době, kdy přestane být radioaktivita nebezpečná životu se lidé probudí a pokusí se ovládnout planetu. V době težkých bojů se zapojí do války národ strojů - Series9. O co jde ? Úkolem této hry je rozdrtit, zabít a zničit vše co vám přijde do cesty, jedině tak vaše rasa může vyhrát. Abyste mohly stavět stroje musíte těžit vzácnou tekutinu ropu, a popřípadě doplnovat energii tak zvanou alternativní cestou. U každé rasy je to jinaké. Z mutovaný druh si přilepšuje geotermální energií, smrtící stroje zase větrnou energií a lidská rasa využívá sluneční záření. Terén ??Je možné si zahrát na nejrůznějších terénech. Nabízí se tu pouště, zničená města, místa vulkanického původu nebo lesy.
     Jak už bylo řečeno ve hře nalezneme tři strany válčící vzájemně proti sobě. Musím říct, že na výběr je opravdu mnoho jednotek za každou rasu a co je důležitější ani jedna neni stejná. Ve hře funguje systém kdy jednotka má několik různých atributů, jako je síla, dostřel, brnění, dohled, hit body, rychlost atd. Proto se nevyplatí stavět jen jednoho vojáka či vozidlo, ale budete muset kombinovat, což je největší plus a budete muset zapojit mozek k tomu aby jste vyhráli jelikož počítač je velmi rychlý a nedá vám nic zadarmo.
     Grafika je na dobré úrovni, kdy je každá budova, jednotka, či prostředí pěkně vykreslena.
     Tato strategie je opravdu podařený kousek a stojí za to ji objetovat pár večerů. Takže vzhůru do toho.
Stahujte zde: 

Counter Strike 2d - Dnes se nenajde jediný hráč, který by neslyšel o modle online stříleček Counter-strike. Tohle je jeho 2D bratříček. Musím říct, že hra mě mile překvapila. Možnosti jsou prakticky stejné jako v normal verzi, můžete si zahrát singleplayer s botama či online klání, se všemi zbraňemi, které se vyskytují v originále. Na free verzi velmi slušné.
Stahujte zde: 

 Příhody z Galské země je jednou z adventur, kterou si zahrajete kompletně v češtině. Na svědomí ji má polský tým Mirage a vyšla roku 1996.
    Story vypráví strasti dvou Galů, nápadně připomínajících Asterixe a Obelixe, až na to že se jmenují Kajko a Kokoš. V jejich osadě se v poslední době kupí problémy na problémy a vše vrcholítím, že zbrojníci z nedaleké pevnosti zničí přívod vody do osady. A jak víme tak bez vody není život. Byli tedy vybráni dva největší hrdinové z osady, pro kterou se stali jedinou nadějí a je právě na vás jestli se jim to podaří.
    Příhody z Galské země není příliš obtížnou hrou, občas sice budete muset zapřemýšlet, ale jinak je většinou jasné co musíte, kde udělat. Ovládání je jednoduché, veškeré činnosti obstaráváte jediným kurzorem, žadné složité najíždění na příkazy a podobně.
    Co se týče grafiky ta působí až mazlivě. Teda postavičky vypadají takové nedokreslené, ale pozadí je opravdu hezky nakresleno. Občas je problém se zaměřením některých menších předmětů, či s jejich snadným přehlédnutím, ale to se dá bystrým okem snadno spravit.
    Na závěr bych chtěl říct, že tato je hra určena spíše menším dětem, ale i zarytí adventuráci najdou ve hře zalíbení. 

Stahujte zde:

Jazz Jack Rabbit 2 - Pokračování úspěšné plošinovky se zeleným králíkem Jazzem. Přibyli dva přátelé, bratříček Spazz a atletická sestřička Lorri.Většinou bývají pokračování jen napodobeninou svých originálů, ale zde tomu tak není. Je to mnohem větší hra, s mnohem více zábavy. Jednoduché ovládání s mnohem větší hratelností. Tohle se jen tak nepřehlíží.Stahujte zde:

Ignition - Určitě jste si jako malí hráli s auty na dálkové ovládání, i já sem tomu podlehl, a proto si rád zahraji hry jako je tato.
    Hra Ignition je postavená na stejném principu jako mnohem známější Micro machines. Proháníte se v malých autech po různorodých tratích a snažíte se dojet jako první do cíle. Přičemž můžete využívat zkratky, které vás posunou rychleji po trati, či pasti pro zpomalení protivníka. Každé auto navíc disponuje turbem, které se po určité době nabije a vy tak můžete na rovince ujet svým protiautům v nedohledno.
Je tu také multiplayer, který zábavnost ještě zvyšuje
    Hra je to pěkná i graficky, krajina i auta sou detailně vykresleny, avšak má i své nedostatky. Tím největším je počet tratí, kterých je pouze 7.Což je opravdu pekelně málo.
    I přes to má tahle hra hodně co nabídnout a fandové autíček ji budou milovat. Není potřeba dalších slov. Vrmmmmm.

Stahujte zde:
 

 

Raptor-Call of the shadows - Vzpomeňme si na nepřeberné množství klasických a nudných vesmírných stříleček a porovnejme je s dnešní hrou. A co zjistíme? Zjistíme třeba, že Raptor je něco víc než jen obyčejná střílečka a zjistíme třeba to, že i když je to starý děda - je na dnešní dobu stále zábavný a co víc skvěle se hraje.

     Co se týče příběhu, ten je velmi jednoduchý- jaká si rasa si chce podrobit naší planetu a vy jste jediná naděje. Nasedáte do kokpitu stíhačky a snažíte se sestřelit všechny emzáky a při tom přežít.
     Spočátku je vaše stíhačka vybavená pouze dvěma kulomety a slabými štíty, ale jak se prokousáváte dále získáváte všemožné zbraně a upgrajdy, kterých je opravdu mnoho.Ty získáváte zničením pozemského objektu, či nákupem po každém kole. Jak u těchto her bývá na konci každé úrovně vás čeká nějaký boss a musím říct že každý z nich je velmi tuhý.
     Grafika je kvalitní, což se dá říci o hudbě.
     Pokud holdujete tomuto typu her, pak vám tuto hru doporučuji. Bavte se.

Stahujte zde:

Age of Emires: Rise of Rome -

Epochální real-time strategie, ve které hráč prochází 10 000 letým vývojem. Začínáte s minimálními zdroji a budujete si vlastní civilizaci. Zvolit si můžete z několika druhů her - dobíjení cizích civilizací, vítězství na základě ekonomické vyspělosti nebo zabírání plochy a další.  Nyní s rozšířením Rise of Rome. Stahujte zde: Je k tomu i update na vyšší verzi zde: Čeština je zde:

Flatout 2 update 1.0-1.2 je zde: a crack na tuto verzi je zde:

Age of Empires II: The Age of Kings-

 

Age of Empires II: The Age of Kings je pokračování navazující na úspěšnou a cenami oceněnou strategickou hru Age of Empires. Druhý díl pokrývá tisíciletí od pádu Říma po konec vrcholného středověku, skrze nějž hráč vede jednu ze třinácti mocných civilizací. Hra si udržuje šírší záběr Age of Empires, současně ji však rozšiřuje o řadu nových vlastností, především v oblasti bitev a ekonomiky.

Hráč začíná stejně jako v předchozím díle s minimálními zásobami a malým množstvím lidí. Jeho úkolem je rozvinout svůj národ ze skromných začátků do podoby bohatého a mocného království. Dosáhnout vítězství s několika způsoby - od vojenské likvidace soupeře, přes hromadění bohatství, obchodování a diplomacii až po postavení a ubránění význačných staveb (divů světa).

Stahujte zde:

Atomic Bomberman - 

 

Bomberman je zpět ve zcela novém rozměru - 3D! Odpaluj bomby v neobyčejné vesmírné kampani, zahraj si proti jednomu i více hráčům, náš oblíbený odpalující chlapík bojuje proti chytrým soupeřům. Získej hru 3D Bomberman Atomic a zažij mnoho explozivní zábavy!

Stahujte zde:

Burnout Paradise - The Ultimate Box

Konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City v 18-ti různých částech, rozmístěných v 5-ti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod..

Stahujte zde:

Far Cry 2 -

 

 

Pokračování Jackovy strastiplné cesty tentokrát přesunuté do Afriky, kde si užijete vyprahlou savanu s kaňony nebo rozpadající se dům v útrobách nepřístupné džungle. Svou postavu si budete moci specializovat v jedné ze čtyř tříd: Grunt, Engineer, Medic a Sniper.

Kromě kompasu se ve vašem vybavení objeví plamenomet, molotovovy koktejly, mačeta, či AK47. Rovněž budete létat s větroněm a to co vás i tentokrát nechá v úžasu, je samozřejmě grafické zpracování.

Stahujte zde:

 F.E.A.R. 3 - 

 

Alma, která se stala de facto maskotem hororové série FEAR, nechybí ani ve třetím pokračování. Tentokrát je přítomen i kooperativní multiplayer, kterého se zúčastní synové Almy - Point Man a Paxton Fettel. Tento režim je ozvláštněný právě tím, že každý hráč má jiné schopnosti a ovlivňuje tak nejen svůj způsob hraní, ale také taktizování s ostatními spoluhráči.

 

Co se týče příběhové linie, ztvárníte roli geneticky vyšlechtěného super vojáka Point Mana, který bude disponovat dostatkem těžkých zbraní, možností zpomalovat čas a novinkou je například krycí systém z pohledu první osoby. Cílem celé hry je opět vás naladit na tu správnou hororovou atmosféru.

Stahujte zde:

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 31. 8. 2012 9:42)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

kaleja

(marek, 22. 2. 2011 12:50)

ok

Drzost

(Autor webu, 27. 2. 2010 15:57)

pro sabbinqa: Jsi normální, co mi tady mluvíš sprostě! Vo co ti jako de?

piča

(sabbinqa, 26. 2. 2010 15:46)

ahoj vy piče

One desperate man show

(Autor webu, 24. 11. 2009 19:25)

http://www.stream.cz/video/153/392253-one-desperate-man-show-part-9

video

(Autor webu, 14. 10. 2009 20:06)

Z dvd akademie nwm proč vystřihli moje vystoupení (mr. beanbastic) ale nastesti to taťka nahrál na foťák tak sem do dal na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=b24y6sSTYxM

Tanoth

(Autor Webu, 3. 6. 2009 14:55)

http://s1.tanoth.cz?kid=ZoufalyP

Videa

(Autor Webu, 12. 3. 2009 15:10)

Nevím kdo jsi ale jestli budou další díly to nwm

One desperate man

(Rudek, 11. 3. 2009 23:58)

chceme další díly!!!! chceme další díly!!!! chceme další díly!!!!

Rozšíření mých videí

(Autor Webu, 19. 2. 2009 19:16)

Zdarec, tady jsou moje videa na streamu: http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-1, http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-2, http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-3, http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-4, http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-5, http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-6, http://www.stream.cz/video/8/235445-one-desperate-man-show-part-7, a na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=AvhJYJxMD8s

Re: hry

(Autor webu, 15. 10. 2008 9:26)

Promiň ale už toho hraju moc. Tanoth.cz, Bitefight.cz a Battleknight.cz, a to ještě hraju za kamarády a ségru

hry

(moH1, 11. 10. 2008 15:14)

super hra regni se http://www.stargate-game.cz/promo/?ref=1114218

Puzzle

(Vasek, 18. 9. 2008 22:25)

Puzzle Ferrari:
http://zrcadlo.nazory.cz/puzzle2.html
Puzzle Tádž Mahal:
http://zrcadlo.nazory.cz/puzzle.html